Банк Фінансова Ініціатива Банк Фінансова Ініціатива

Увага! 22.05.2019 Розпочато процедуру ліквідації банку!

Укр
Про Банк Типові питання та відповіді Приватним особам Прийом громадян Корпоративним клієнтам Новини банку Контакти
Інформаційна служба  38 (044) 593-60-73

Як взяти кредит у банку

Різні ситуації змушують терміново шукати фінансові кошти. Грошову підтримку можна отримати в банках, які мають право на надання подібних послуг. Банківський кредит оформляється в певному порядку, встановленому фінансовою установою, в яку ви звернулися. Сучасні можливості оформлення банківських кредитів дозволяють:

 • істотно скоротити час розгляду запиту;
 • відмовитися від поїздок до відділення банку.

Процедура оформлення, необхідні документи

Більшість фінансових установ здійснюють оформлення банківського кредиту онлайн. Процедура максимально спрощена і вимагає дотримання таких вимог з боку позичальника:

 • наявність громадянства та реєстрації;
 • вік не менше 21 року;
 • можливість надання документів, що засвідчують особу в режимі онлайн або особисто.

Щоб оформити кредит, дотримуйтесь наступних етапів:

 1. Заповніть заявку. Необхідно вказати ПІБ та дату народження, реєстраційні дані паспорта, адресу прописки, активний номер телефону. Також в анкеті бувають розділи, де потрібно ввести місце роботи, посаду, загальний трудовий стаж і тривалість роботи на останньому місці. Також введіть суму кредиту, зазвичай установи пропонують не більше 300 000 грн в рамках споживчого кредитування.
 2. Дочекайтеся відповіді по заявці. Завдяки використанню скорингу, дані заявника обробляють протягом 15-20 хвилин. За результатами перевірки особистості виноситься рішення. Відповідь по заявці відправляють на номер телефону, вказаний в заявці.

Якщо рішення позитивне, кошти надаються на карту банку або їх можна отримати готівкою в касах. Попередньо підписується кредитний договір з детальним графіком платежів по боргу, надаються оригінали документів, що засвідчують особу.

Плюси та мінуси банківського кредиту

Переваги сучасного кредитування очевидні:

 • Заявка по кредиту розглядається в короткі терміни.
 • Є можливість отримати гроші різними способами.
 • Можна запросити значний кредитний ліміт.

З мінусів банківського кредиту слід наголосити на необхідності віддавати борг з відсотками. Розмір відсоткової ставки починається від 16% річних і вище, він залежить від кредитної історії заявника, його віку, наявності інших кредитів в банках, запитуваної суми, термінів виплати.

Можливі причини відмови

За запитом на кредит може прийти відмова, найчастіші причини:

 • Погана кредитна історія. Програма скорингу передбачає вивчення фізичної особи як позичальника — його кредитної історії. Якщо на момент запиту заявник має чинні кредити та заборгованість, можуть відмовити.
 • Помилкові дані. У момент заповнення заявки слід уважно вводити особисті дані в анкету. Навіть дрібні помилки можуть негативно позначитися на рішенні.
 • Чинний кредит в установі, до якого звернувся громадянин. Якщо заявник вже оформляв кредит в банку і ще не виплатив його, в новій позиці йому може бути відмовлено.

Можливість швидко отримати гроші на руки та використовувати їх як завгодно — головна перевага сучасного банківського кредитування, що пояснює популярність цього напрямку у сфері банківських послуг.

Закон про систему гарантування вкладів
Інформація про систему гарантування вкладів
Новини банку
Ліцензія НБУ №219 від 11.10.2011 року. ©2008 - 2014. Фінансова Ініціатива
Designed and Programmed by WebStyle Ltd., 2012