Банк Фінансова Ініціатива Банк Фінансова Ініціатива

Увага! 22.05.2019 Розпочато процедуру ліквідації банку!

Укр
Про Банк Типові питання та відповіді Приватним особам Прийом громадян Корпоративним клієнтам Новини банку Контакти
Інформаційна служба  38 (044) 593-60-73

Які банківські картки доступні клієнтам

Життя сучасної людини неможливе без банківської карти. Ми використовуємо її при оплаті онлайн і фактичних покупок, знімаємо готівку або переказуємо кошти віддалено клієнтам інших банків. Банківські платіжні карти діляться на кілька різновидів — будь-який з них ви зможете оформити у великих українських банках, інформація про які представлена ​​на нашому сайті.

  • Дебетова або розрахункова, платіжна банківська карта. Дозволяє здійснювати фінансові операції в межах суми, яка знаходиться на прив'язаному рахунку. Всі операції можна здійснювати до тих пір, поки кошти на рахунку не закінчаться.
  • Кредитна карта. Саме на неї банком перераховується кредит на карту. Гроші можна витрачати в межах ліміту, що був встановлений установою. Однак в певні терміни запозичені кошти слід повертати назад з урахуванням відсотків, установлених кредитним договором.

Особливості оформлення платіжних карт

Оформлення карт з будь-яким функціоналом здійснюється в наступному порядку:

  1. Підготуйте документи, що засвідчують особу: паспорт і будь-який інший документ (наприклад, ІПН).
  2. Зверніться до фахівця фінансової установи. У більшості випадків пропонується оформлення банківських карт онлайн. За заявкою на кредитну карту можна запросити різні суми, але зазвичай в межах 50 000, максимум 100 000 грн. Через кілька хвилин буде направлено рішення. Якщо воно позитивне, продукт відправляється клієнту поштою, кур'єром або видається у відділенні установи.

Таким чином сучасна процедура отримання карт максимально проста та доступна для будь-якого громадянина України.

Способи виплати кредиту по карті

Особливості використання дебетової карти сьогодні відомі практично кожному. Багато питань виникають з приводу виплати боргу по кредитній карті. Позичальникам часто пропонується:

  • Поповнення карти відповідно до графіка платежів або повідомлень про витрачені суми, відправлених банком.
  • Онлайн-переклад на рахунок кредитної карти з рахунків інших банків або дебетової карти установи-партнера.
  • Поповнення картки через банкомати фінансової установи.

Умови використання дебетової картки

Відносно дебетової карти стандартно діє ряд вимог, яких слід дотримуватися і враховувати, вони ж прописуються у договорі.

  • Зняття готівки здійснюється без комісії в банкоматах установи, що надала кредит. У банкоматах сторонніх компаній додаткова комісія стягується в порядку, встановленому виконавцем.
  • За обслуговування платіжної картки стягується комісія. Платіж за обслуговування вноситься один раз на рік у сумі, передбаченій обраною програмою. При необхідності користувач може підключити онлайн-банкінг, встановити додаток на смартфон для зручності реалізації платіжних функцій.

Якщо у вас виникли питання, ви можете задати їх фахівцям банку. Зазвичай пропонується онлайн-формат або можливість зателефонувати консультантам.

Закон про систему гарантування вкладів
Інформація про систему гарантування вкладів
Новини банку
Ліцензія НБУ №219 від 11.10.2011 року. ©2008 - 2014. Фінансова Ініціатива
Designed and Programmed by WebStyle Ltd., 2012