Банк Фінансова Ініціатива Банк Фінансова Ініціатива

Увага! 22.05.2019 Розпочато процедуру ліквідації банку!

Укр
Про Банк Типові питання та відповіді Приватним особам Прийом громадян Корпоративним клієнтам Новини банку Контакти
Інформаційна служба  38 (044) 593-60-73
Новини

Про банк Фінансова ініціатива

Понад 5 років банк Фінансова Ініціатива стабільно працював на ринку фінансових послуг в Україні. З настанням складної економічної ситуації установа була змушена ліквідуватися. Процедура ліквідації проходила відповідно до чинного законодавства — права клієнтів були збережені, всі обов'язки за договорами виконані.

Створення кредитного онлайн-проекту України на основі сайту Фінансова Ініціатива

На основі сайту установи сьогодні створений зручний і багатофункціональний ресурс, де всі громадяни можуть отримати повноцінну інформацію про фінансові послуги, що діють в країні. Розробники сервісу забезпечили:

 • зручну навігацію на сайті;
 • надання повноцінної інформації в різних напрямках фінансування з боку банків;
 • тільки правдиву та грамотну інформацію.

Наші фахівці виконали масштабну роботу зі збору правдивих даних про фінансові послуги в Україні. Функціями ресурсу ви можете скористатися в будь-який час за наявності мережі інтернет.

Мета створення фінансового сервісу

Перетворення сервісу Фінансової Ініціативи в багатофункціональний ресурс не випадкове. Фахівці ліквідованої банківської установи мають багатий досвід роботи, завдяки чому знають, як влаштована сфера банківських послуг в Україні. На цьому ресурсі будь-який користувач зможе:

 • Подивитись, як працюють мікрокредитні організації та які продукти вони можуть запропонувати.
 • Порівняти роботу різних МФО, вивчити відгуки про них і скласти свою думку про репутацію обраної установи.
 • Подивитись, як працюють різні великі банківські установи та які продукти вони готові запропонувати різним позичальникам.

Можливості онлайн-ресурсу

Зручна навігація на сайті дозволить користувачам отримати не тільки узагальнену інформацію щодо фінансових компаній. На сайті:

 • Ви можете подивитись детальну інформацію про різні продукти: що таке банківський кредит, як оформити дебетову або кредитну банківську карту, внесок.
 • Представлені дані про кредити та мікропозики в різних установах, можливість створити детальну порівняльну характеристику щодо різних продуктів.
 • Доступний до вивчення список чинних в Україні МФО та великих банків, що працюють з фізичними особами.

Велика частина інформації на сервісі спрямована на оцінку послуг кредитування в різних установах. Виберіть продукт, який ви хотіли б отримати, та вивчіть:

 • терміни кредитування;
 • процентну ставку;
 • максимальні ліміти кредитування;
 • інформацію про організацію, яка його надає.

Для кожної компанії створена шкала довіри, про деякі вже опубліковані відгуки від реальних позичальників. Звертаємо вашу увагу, що деякі організації пропонують особливі умови для нових і постійних клієнтів. Це можуть бути пільгові відсотки на кредит, розширений ліміт, можливість використання додаткових послуг — дані про це також публікуються на нашому сервісі.

Закон про систему гарантування вкладів
Інформація про систему гарантування вкладів
Новини банку
Ліцензія НБУ №219 від 11.10.2011 року. ©2008 - 2014. Фінансова Ініціатива
Designed and Programmed by WebStyle Ltd., 2012